Зализничний вантажний комплекс "Термінал Карпати"

Товариство з обмеженою відповідальністю "Термінал Карпати" засновано у 1998 році.
Центральний офіс підприємства розташований у м.Чоп, а виробничі ділянки підприємства - на залізничній станції Батьово.
На загальній площі виробничих ділянок 17 гектарів розташовані:
1. Ділянка перевантаження вантажів, що перевозяться на відкритому рухомому складі, з переробним потенціалом – 35 євровагонів та 40 контейнерів на добу. Ділянка включає склад тимчасового зберігання товарів під митним контролем площею 6908 кв.м.
2. Ділянка перевантаження вантажів, що перевозяться насипом із переробним потенціалом – 40 євровагонів на добу. На ділянці розташований склад тимчасового зберігання товарів під митним контролем площею 6156 кв.м.
3. Критий ангар для перевантаження вантажів, що перевозяться у критому рухомому складі загальною площею 21.504 кв. м. із підведеними до нього двома коліями ширини 1435 мм. (європейська) та двома коліями ширини 1520 мм. (СНГ). Ангар оснащений двома перевантажувальними рампами довжиною 433 м. та шириною 8 м. кожна, митним ліцензійним складом площею 2205 кв.м., складом тимчасового зберігання площею 360 кв. м. та службово-побутовим блоком площею 464 кв.м.
Крім традиційного прямого перевантаження експортно-імпортних та транзитних вантажів із вагонів колії 1435 мм. у вагони колії 1520 мм. відкрилася, і в даний час з успіхом використовується, можливість надання клієнтам комплексу послуг, що включає:
- організацію оптимальної схеми перевезення товарів усіма видами транспорту (в т.ч. комбінованого) між країнами західної Європи, Прибалтики та СНД;
- перевантаження товарів з вантажних автомобілів до вагонів як європейської колії, так і з вагонів СНД до вантажних автомобілів;
- тимчасове зберігання товарів на складах тимчасового зберігання;
- розміщення товарів у рамках посередницьких договорів (комісії, консигнації тощо) у режим "митний склад" з їх зберіганням на митному ліцензійному складі;
- митне очищення імпортних товарів у прикордонній Чопській митниці без необхідності погодження з митницею акредитації клієнта;
- організацію доставки імпортних товарів, що пройшли митне очищення у Чопській митниці, кінцевому одержувачу за розпорядженням власника товарів, зручним для нього видом транспорту.
"Термінал" виконує експедирування та перевантаження:
- тарно-штучних вантажів із критих вагонів масою брутто одного місця до 5.0 тонн;
- сипких та навалочних вантажів з відкритих вагонів масою брутто одного місця до 50.0 тонн;
- великотоннажних контейнерів;
- зерна, солоду, цементу з вагонів - зерновозів та цементовозів з вагонів колії 1435мм. у вагони колії 1520 мм. та у зворотному напрямку.
Кваліфікований персонал підприємства розробляє та в установленому порядку погоджує із залізницею схеми навантаження та кріплення вантажів, не передбачених Технічними умовами, у тому числі негабаритних, довгомірних та великовагових (понад 50 тонн).
Важливу роль у прискоренні перевантажувальних операцій, митного оформлення вантажів при наданні вказаних вище послуг відіграв той факт, що 01.07.2005 року наказом Державної митної служби України створено митний пост "Батьово", а 10.10.2005 року на базі виробничих потужностей ТОВ "Термінал Карпати" розпочав свою роботу залізничний вантажний митний комплекс (ВМК) "Термінал Карпати".
Статус вантажного митного комплексу надає можливість проводити митне оформлення вантажів безпосередньо на ВМК працівниками митного посту "Батьово", що значно зменшує загальний час перебування вантажів під вантажними операціями.
Ви будете інформовані протягом доби про хід перевантаження та оформлення Ваших вантажів за допомогою електронної пошти з додатком фотографій про стан вантажів після прибуття на комплекс, про хід перевантажувальних робіт та закріплення вантажів при їх надсиланні одержувачу.
Перевантажувальний потенціал та технічне забезпечення ВМК дає можливість обробки до 110 євровагонів на добу.
Шановні панове! Якщо Вас зацікавив комплекс послуг, що надаються на вантажному митному комплексі, але виникли окремі питання що до їх практичної реалізації, ласкаво запрошуємо Вас особисто переконатися у якості виконуваних робіт або зв'язатися з нашими співробітниками по телефону. Ви отримаєте докладні та кваліфіковані відповіді на питання, що Вас цікавлять.

Якість, гнучкість, комплексність - основні критерії нашої роботи!


 
 
 
 
© Термінал Карпати 2022
Зроблено Кольорове Небо