Критий перевантажувальний комплекс загальною площею 21504 м.кв. призначений для перевантаження різних вантажів з критих вагонів європейської колії до вагонів СНД, а також з вантажних автомобілів до вагонів і навпаки.
Усередині об'єкту розміщено митний ліцензійний склад площею 2205 м.кв. та склад тимчасового зберігання під митним контролем тарно-штучних та пакетованих вантажів площею 360 м.кв.

2 пари залізничних колій європейської колії та колії СНД, обладнані двома перевантажувальними рампами, довжиною по 430 м кожна, що забезпечує одночасне знаходження середині об'єкта до 50 усереднених вагонів європейської колії та 60 вагонів колії СНД.

Планування об'єкту дозволяє виконувати роботи з перевантаження вантажів з євровагонів до вагонів СНД, з вагонів до автомобілів та у зворотному напрямку.

Для обробки вантажів, що надходять (зменшуються) на автомобілях передбачено шість автопорталів, обладнаних чалочними запобіжними засобами, що дозволяють проводити плавне розвантаження (навантаження) автомобілів з різною висотою рівня підлоги автомобіля.
Структурно ангар секціонований, що дозволяє одночасно обробляти як хімічні та небезпечні вантажі, так і харчові товари та товари, що мають побутове призначення.

За домовленістю із замовником декларанти нашого підприємства декларують митні вантажі, що обробляються, для їх розміщення в будь-який митний режим. Митне оформлення вантажів, оброблюваних ТОВ «Термінал Карпати», здійснюється інспекторами вантажного відділу Чопської митниці, робочі місця яких розташовані безпосередньо на ділянках перевантаження.
Технічне оснащення комплексу включає 6 вилкових автонавантажувачів марки “TOYOTA” вантажопідйомністю по 2,5 тонни.
 
 
 
 
 
 
© Термінал Карпати 2022Зроблено Кольорове Небо