СКЛАДУВАННЯ

Митним кодексом України встановлено, що товари та транспортні засоби з моменту пред'явлення митному органу та до їх випуску у відповідний митний режим можуть перебувати на тимчасовому зберіганні під митним контролем. Такі товари до завершення митного оформлення з дозволу відповідного митного органу можуть розміщуватися а складах тимчасового зберігання (СТЗ).

Усередині критого ангару ТОВ «Термінал Карпати» розміщено митний ліцензійний склад площею 2205 м.кв. та склад тимчасового зберігання під митним контролем для тарно-штучних та пакетованих вантажів площею 360 м.кв.

Територія ділянки для перевантаження сипучих вантажів площею 6156 м.кв. може бути використана як склад тимчасового зберігання вантажу під митним контролем .

Територія ділянки, призначена для перевантаження вантажів з відкритих європейських вагонів (платформ, напіввагонів, транспортерів) на вагони СНД аналогічного типу та великотоннажних універсальних контейнерів, площею 6908 м2, також може бути використана як склад тимчасового зберігання вантажу під митним контролем.


 
 
 
 
© Термінал Карпати 2022
 
Зроблено Кольорове Небо